fauna

 

 "Zastanawiałeś się kiedyś, co one o nas muszą myśleć? No popatrz tylko - wracamy ze spożywczego z niesamowitą zdobyczą: kurczakiem, wieprzowiną, połową cielaka.

 

Muszą myśleć, że jesteśmy najlepszymi myśliwymi na świecie!"

- Anne Tyler

 

 

               

 

            

zobacz galerię... 

brak zdjęcia

flora

zobacz galerię... 

homo sapiens

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział:

 

Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. W rezultacie nie żyje ani w teraźniejszości, ani w przyszłości. Żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera tak na prawdę nie żyjąc.

Dalajlama

           

                   

 

 

zobacz galerię... 

klimaty

 klimaty

 

zobacz galerię... 

brak zdjęcia

moja Croatia

"Chorwaci nazywają swoją ojczyznę, powtarzając pierwszy wers hymnu narodowego, „piękną naszą”. Chorwacja to państwo o granicach otwartych, prostych formalnościach odprawy celnej, spokojny kraj, pełen szacunku wobec własnych gości. Turyści odwiedzają Chorwację przez cały rok. Kraj ten może pochwalić się takimi walorami jak: czyste wybrzeże z mnóstwem wysp, ciepłe morze, setki możliwych aktywności-od zwiedzania przez nurkowanie, żeglarstwo, surfing; wreszcie dostępne są tam wszystkie opcje zakwaterowania i dojazdu. Chorwacja to także liczne ślady historii zamknięte w starożytnych ruinach, zabytkowych miastach, takich jak Dubrownik, Pula, Hvar. Jak niewiele krajów Europy mała Chorwacja mieści w sobie bogactwo zdolne zadowolić rozmaite gusta. Już samo to, że spotykają się tu dwie strefy klimatyczne (kontynentalna i śródziemnomorska) powoduje ogromne zróżnicowanie...

zobacz galerię... 

art - y

zobacz galerię... 

makro

zobacz galerię... 

moje miasto

zobacz galerię... 

Zapytaj...

 

Imię, nazwisko / Firma

*

E-mail

*

Zapytanie

*

Ile jest 1 + 5 =

Wszystkie teksty i zdjęcia należą do własciciela tej strony i ich twórców  - kopiowanie dozwolone z podaniem pochodzenia treści.
strona główna :: twórczość :: foto :: la, la, la... :: L. Kotwicz :: realizacje :: polecam :: kontakt